gr III - Biedronki

Tematyka :  marzec 2024

I. "W laboratorium."

Przeprowadzamy różne eksperymenty.

II. "W świecie dinozaurów."

Poszerzamy naszą wiedzę na temat życia dinozaurów.

III."To już wiosna."

Rozpoznajemy i nazywamy wybrane kwiaty wiosenne. Poznajemy gatunki ptaków przylatujących na wiosnę.

IV. " Wielkanoc."

Poznajemy zwyczaje i tradycje wielkanocne. Aktywnie uczestniczymy w przygotowaniach świątecznych.

smileysmileysmiley

Hej, hej, dzień dobry. To my starszacy. Mamy  5 oraz 6 lat i lubimy poznawać świat. A pomagają nam w tym dwie panie: pani Lilka i pani Ania. Jest nas  25 dlatego jest nam bardzo wesoło... W naszej grupie chętnie, poprzez zabawę,  uczymy się oraz gimnastykujemy, tańczymy, śpiewamy i rysujemy. Często spacerujemy i bawimy się w ogrodzie przedszkolnym. Przygotowujemy się do szkoły więc poznajemy literki i cyferki. Nasze panie bardzo pilnują, abyśmy byli bezpieczni i czuli się dobrze w naszym przedszkolu. Uczą nas empatii, szacunku i przestrzegania "Kodeksu przedszkolaka". Nasza sala jest bardzo kolorowa i czysta.  O tą czystość dba pani Asia - nasza woźna oddziałowa. Mamy dużo zabawek, gier, układanek i książek. W sali znajdują się kąciki zainteresowań zarówno dla chłopców,  jak i dla dziewczynek.

ZAJĘCIA W NASZEJ GRUPIE:

J. ANGIELSKI