gr I - Misie

I. "W laboratorium."

Przeprowadzamy różne eksperymenty.

II."Marcowa pogoda."

Poznajemy różne zjawiska atmosferyczne. ,,Kalendarz pogody" - prowadzimy obserwację

wszesnowiosennej pogody.

III."To już wiosna."

Rozpoznajemy i nazywamy wybrane kwiaty wiosenne. Poznajemy gatunki ptaków przylatujących na wiosnę.

IV. " Wielkanoc."

Poznajemy zwyczaje i tradycje wielkanocne. Aktywnie uczestniczymy w przygotowaniach świątecznych.

smileysmileysmiley

To my Misiaki, małe dzieciaki. Mamy 3 latka. Opiekują się nami Pani Sabina i Pani Dyrektor, a pomaga im w tym Pani Agnieszka. O porządek w sali dba pani Hania, która jest bardzo pomocna. Panie organizują nam ciekawe zajęcia, dzięki którym w naszej grupie zawsze jest wesoło. Z zaciekawieniem słuchamy książeczki, które czytają nam nasze panie i bardzo dużo śpiewamy. Uwielbiamy poznawać nowe piosenki. Bardzo lubimy spędzać czas  w naszym ogrodzie przedszkolnym. Gdy jest brzydka pogoda to uczymy się, rysujemy i bawimy się w sali. Kiedy jesteśmy zmęczeni po zabawie odpoczywamy na naszych leżaczkach.

Zajęcia w naszej grupie:

wtorek      10.20 - 10.50