• I miejsce w konkursie
  • I i II miejsce w konkursie
  • Międzyprzedszkolny konkurs języka angielskiego - 11.01.2024

,,Teddy bear, jacket, orange..." - znajomością angielskich słówek mogły się wykazać nie tylko dzieci z ,,Witaminki", ale również z innych przedszkoli w Międzyprzedszkolnym konkursie języka angielskiego. Po zaliczeniu nastepujących konkurencji: kolory, ubrania, zabawki, wyposażenie domu oraz dogrywce (między miejscem II i IV): nazywanie owoców i warzyw, klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce: Magda Bartosińska i Wiktor Kwapisz z PM - 40 pod opieką pani Joanny Wilk

II miejsce: Zofia Mróz i Paweł Jagoda z naszego przedszkola pod opieką pana Dariusza Chlapik

III miejsce: Hanna Wdzięczny i Urszula Sulikowska z PM - 9 pod opieką pani Moniki Wdzięczny

IV miejsce: Marta Wester i Milena Natkańska z PM - 35 pod opieką pani Beaty Kałuża

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW!!!

• Pasowanie na przedszkolaka - 3.10.2023

Do naszego grona przyjęliśmy kolejne dzieci, które po pasowaniu stały sie pełnoprawnymi przedszkolakami. Najpierw jednak musiały przejść test, czyli wykonać różne zadania. Na przykład wykonać ćwiczenia gimnastyczne, zaśpiewać piosenkę, posprzatać zabawki i z uśmiechniętą minką...napić się soku z cytryny! Po złożeniu ślubowania i pasowaniu wieeelką kredką, zaśpiewali z nami piosenkę ,,Jestem sobie przedszkolaczek".

• Dzień Przedszkolaka - 20.09.2023

Dziś obchodziliśmy bardzo ważne święto - Dzień Przedszkolaka! Ponieważ wszystkie dzieci ( i oczywiscie przedszkolaki też) najbardziej lubią się bawić, cały dzień upłynął nam na różnych zabawach. Były tańce ,,hulańce", np. ,,Krasnoludek" i ,,Mucha w samolocie" oraz słodko - witaminkowy poczęstunek.  Ale na tym nie skończyła się wspaniała zabawa, ponieważ panie zaprosiły wszystkie dzieci na seans w naszym przedszkolnym ,,Kino Bambino"!

• Sprzątanie świata - 15.09.2023

,,MYŚLĘ, WIĘC NIE ŚMIECĘ" - w piątek wzieliśmy udział w ogólnokrajowej akcji ,,Sprzatanie świata" organizowanej przez Wydział Inżynierii Środowiska Urzędu Miejskiego w Bytomiu. Idąc za przykładem z lat poprzednich sprzataliśmy, zaopatrzeni w rękawice jednorazowe i worki, ruszyliśmy sprzatać świat - czyli tereny zielone wokół naszego przedszkola.